top of page
logo5.png

Ком'юніті контент-креаторів, відібраних вручну.

Створять фото, відео, текст і дизайн для ваших соцмедіа, блогів та сайтів.

ФОТОГРАФ

ДЛЯ КРЕАТОРІВ

Подати портфоліо можна у п'яти категоріях: фото, відео, текст, дизайн та продакшн. Далі всі заявки оцінюють куратори taker | maker – запрошені експерти з креативу, медіа та маркетингу.
 
Наші критерії: сильне портфоліо, реальні клієнти та унікальна суперсила. Коли твоє портфоліо пройде відбір, у тебе з'явиться особистий профайл на нашій платформі.
 
Зареєструйся і поділись своїм портфоліо!

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якщо у вас є велика ідея, але немає команди контент креаторів – ви точно знайдете їх у нас. У нашій базі понад 120 креаторів високоякісного контенту, а також діджитал-маркетологи, smm-менеджери та контент-продюсери. Наші експерти оцінюють кожне портфоліо, і лише 10% контент-мейкерів отримують доступ до нашої мережі.
 
Щоб знайти ідеального креатора – скористайтеся пошуком на сайті – подивіться каталог портфоліо за категоріями –   заповніть наш бриф – зв'яжіться з taker | maker, і ми уточнимо всі деталі за вас: графік, вартість, відгуки.

Обирайте найбільш зручний спосіб саме для вас!

ФОТО

ВІДЕО

ТЕКСТ

ПРОДАКШН

ДЛЯ РОЗВИТКУ

У нашому блозі ми публікуємо підбірки топ-креаторів за категоріями, професіями та індустріями, знайомимо з нашими клієнтами та проєктами, які реалізували для них резиденти платформи, ділимося порадами та трендами у створенні контенту, а також актуальними вакансіями, курсами та подіями.
 
Стежте за публікаціями у нашому блозі!

bottom of page