top of page

15 веб-сервісів з дизайну

Склали шорт-лист інструментів, які допоможуть створити дизайн, коли потрібно зробити гарно і на вчора, а нема кому. Шаблони, графічні елементи, іконки, стікери, логотипи відомих брендів, фото, відео, векторні зображення, інфографіка, діаграми, звіти, презентації, мокапи, мапи, ілюстрації, колажі та навіть згенеровані ШІ обличчя.


Шаблони, графічні елементи, іконки, стікери, логотипи відомих брендів, фото, відео, векторні зображення, інфографіка, діаграми, звіти, презентації, мокапи, мапи, ілюстрації, колажі та навіть згенеровані ШІ обличчя.

Adobe Express

Онлайн і мобільний додаток для дизайну пропонує ряд шаблонів та елементів дизайну для легкого створення постів для соцмереж, коротких відео та веб-сторінок.


BeFunky

Креативна платформ все-в-одному, де є все необхідне для легкого редагування фотографій, створення графічного дизайну та фотоколажів.


Ceros

Проста у використанні платформа, що дає змогу створювати інтерактивний контент від інфографіки та звітів до лендінгів і електронних книг.


Desygner

Автоматичне створення дивовижного контенту для соціальних мереж, набори бренд айдентики, продуктові та веб шаблони.


Easelly

Веб-застосунок з широким вибором шаблонів та елементів дизайну для створення графіки, постів у соціальних мережах, рекламних креативів, звітів та презентацій.


Edraw Max

Допоможе створити інфографіку, як у про, бо має потужні функції для створення персоналізованої інфографіки.


Flaticon

Сайт з величезною колекцією іконок та стікерів на різноманітні теми та у різноманітних стилях, плюс логотипи найважливіших брендів.


Freepik

Тут ви зможете знайти та завантажити найкращі високоякісні фотографії, іконки, дизайни, мокапи, ілюстрації та векторні зображення.


Icons8

Дозволяє дизайнерам висловлювати свої ідеї, надаючи актуальні елементи дизайну: іконки, векторні ілюстрації, стокові фотографії, згенеровані ШІ обличчя.


PicMonkey

Веб-інструмент з широкий вибором функцій і шаблонів для створення графіки, постів у соціальних мережах, колажів, логотипів, банерів, обкладинок.


Piktochart

Веб-сервіс спеціалізується на створенні інфографіки, презентацій та звітів.


Plot Parade

Це невеликий веб-додаток для створення арт графіків та діаграм.


Prezi

Простий редактор дозволяє будь-кому створювати професійні інтерактивні діаграми, звіти, мапи, інфографіки та інше.


Snappa

Веб-інструмент з гарним вибором готових шаблонів та дизайн елементів для створення постів в соцмережах, рекламних креативів, блогів, імейлів та інфографіки.


VistaCreate

Веб-сервіс з графічного дизайну з тисячами безкоштовних шаблонів, графічних елементів, фото, відео та векторних зображень.

40 переглядів
bottom of page