top of page

Adsapience | PR Manager

Adsapience, група агенцій, що створюють інтегровані маркетингові комунікації між споживачами, брендами та партнерами, шукає піар-менеджера на проєктну роботу із супроводу комунікаційної кампанії для банку ПУМБ.


Маркетингова агенція Adsapience шукає піар-менеджера на проєктну роботу із супроводу комунікаційної кампанії для банку ПУМБ.

Бекграунд

Клієнт – банк ПУМБ


Комунікація кампанія присвячена повній відмові від російської мови у всіх ресурсах банку (сайт, застосунок, документообіг тощо). Виклик – 64% клієнтів банку обрали для себе російську мову, як основну для спілкування з банком.


Територія ПУМБ – це лагідна українізація та підтримка клієнтів. Для своїх клієнтів ПУМБ розробив і впроваджує низку інструментів, які допомагатимуть клієнтам комфортно переходити на фінансову українську мову.


Завдання

1. Написання релізів/опрацювання ПР-приводу.

2. Побудова екосистеми каналів інлайн ПР-бюджету. Ефективність його використання.

3. Розміщення інформації у вибраних каналах. Тут важливі теплі стосунки з медіа.

4. Звітність.


Терміни

Старт кампанії – 17.06

Завершення кампанії – 15.08

Робота ПР-менеджера сконцентрована на старті кампанії, тому початок роботи над підготовкою до старту кампанії – якнайскоріше.


Про Adsapience

Ми – activation powerhouse, який будує відносини між брендами, споживачами та партнерами. Ми створюємо інтегровані маркетингові кампанії на етапі активацій брендів. За понад 20 років роботи команда Adsapience створила найбільший в Україні бізнес маркетингових сервісів зі штатом понад 120 співробітників. Протягом останніх років структура входила до топ-5 великих гравців індустрії.


Наші послуги: стратегія і креатив; experiential marketing, спонсорство й івенти; shopper і trade marketing; діджітал і продакшн; btl послуги.


Наші ключові нагороди: Adsapience є лідером у галузевому рейтингу МАМІ за обсягами реалізованих проєктів 5 років поспіль, починаючи з 2017 року. Топ-10 у Національному рейтингу креативності у 2020 році, Client's Choice №2 за версією Effie Awards Ukraine у 2018 році та Bronze Effie Awards Ukraine у 2017 році.

Більше про компанію: http://www.adsapience.com

Відправити резюме на цю позицію: Юля Письменна, pysmenna@gmail.com

13 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page