top of page

Кейс: редактор YouTube-каналу для Radio NV

Оновлено: 31 трав.

Бриф: редактор/-ка для активного розвитку YouTube-каналу Radio NV, всеукраїнської розмовної радіостанції.


Бриф: редактор/-ка для активного розвитку YouTube-каналу Radio NV, всеукраїнської розмовної радіостанції.

Radio NV – це всеукраїнська розмовна радіостанція з однією з найбільших радіомереж України, яка щодня подає мільйонній аудиторії перевірену інформацію і якісну аналітику у прямому ефірі з 8:00 до 19:00. Є частиною незалежного медіа дому NV з бездоганною репутацією, який об’єднує журнал NV та сайт NV.ua (українську та англомовну версії).


Олексій Тарасов, головний редактор Radio NV, вже давно був у пошуку senior редактора для YouTube-каналу радіостанції, який би стати owner’ом всіх процесів, пов’язаних зі щоденною операційною роботою каналу, а також лідером його постійного розвитку та системного зростання.


Основні вимоги до кандидатів були:

  • досвід роботи з YouTube, в тому числі з SEO-частиною (прописування тегів),

  • досвід роботи з новинами та новинними заголовками

  • швидка реакція на події та стресостійкість


Taker | Maker взяв на себе пошук і відбір спеціаліста відповідно брифу, а також провів первинні перемовини щодо умов співпраці.


Олексій Тарасов, головний редактор Radio NV:

"Ми довго шукали ідеального кандидата на посаду редактора YouTube-каналу Radio NV, але лише з допомогою Taker | Maker вдалося знайти потрібну людину. Їхній сервіс виявився надзвичайно ефективним у відборі фахівця, який не тільки відповідав нашим високим вимогам, але й за 2 місяці став справжнім лідером у розвитку нашого каналу. Завдяки наполегливості талант-скаутці Taker | Maker та її увазі до деталей, ми нарешті знайшли того, кого шукали понад півроку".

5 переглядів

Comments


bottom of page