top of page

Кейс: smm team для фінтех фонду N1

Бриф: зібрати команду для підсилення комунікаційної команди фонду, яка б дистанційно закривала завдання з контенту для соцмереж та їхнього просування серед цільової аудиторії.


SMM команда для фінтех фонду N1

N1 – профільний фінтех-фонд, який працює з проєктами на перетині фінансів і технологій. Команда фонду знаходить стартапи, які пройшли стадію MVP, та створює з них прибуткові фінансові продукти та компанії.


Аня Тян, голова з комунікацій фонду, звернулася до Taker | Maker з завданням допомогти підібрати дистанційну команду для ведення корпоративних сторінок у Facebook та Linkedin: smm-менеджера, таргетолога та дизайнера.


На кожну позицію Taker | Maker запропонував 3 кандидати з відповідним досвідом і у рамках бюджету. Після скрінінгу сіві та портфоліо, Аня та менеджерка Taker | Maker провели онлайн-співбесіди з кандидатами-фаворитами. Для фінального рішення кандидати мали зробити тестове завдання.Аня Тян, голова з комунікацій у профільному фінтех фонді N1:

"Я дізналася про платформу через її фаундерку Юлю Письменну. Саме в той час я переходила з UNIT.City до N1 і розуміла, що дуже скоро я точно потребуватиму допомоги Taker | Maker. Я подумала, що для мене це є швидким й ефективним рішенням з пошуку креаторів на проєкт. На платформі є велика вибірка профі, плюс ти одразу бачиш їхні портфоліо. Це зручно й зберігає час".


Відбір пройшов швидко і якісно. На мою думку, креатор має бути, по-перше, талановитим, а, по-друге, терплячим. А також відкритим, приємним у комунікації та дотримуватися дедлайнів. Саме це я і шукала в кандидатах. Ми почали роботу майже одразу і результатами я задоволена. Вони є добрими професіоналами. Тому дякую їм за співпрацю.


Інтерв'ю з Анею про нашу співпрацю, як обирати людей у команду, як змінилася робота під час війни, про актуальні виклики та що допомагає адаптуватися до нових умов.


Зв'язатися з сммницею, таргетологом та дизайнером, які співпрацювали з N1, і запросити на проєкт – пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com

57 переглядів

Kommentare


bottom of page