top of page

Кейс: креативний фотограф для PIXIO

Оновлено: 24 квіт.

Бриф: підібрати професійного фотографа, який зможе швидко відзняти близько 100 позицій товару з креативним стильним підходом, включаючи ретуш та кольорокорекцію, для подальшої публікації у соцмедіа та вебсайті.


Бриф: швидко відзняти близько 100 позицій товару з креативним підходом, включаючи ретуш та кольорокорекцію, для подальшої публікації у соцмедіа та вебсайті.

PIXIO унікальний магнітний конструктор у стилі піксель-арт, в якому блоки з'єднуються між собою завдяки добре продуманій системі магнітів. Бренд був у пошуках кваліфікованого предметного фотографа для створення зображень продукту для своїх маркетингових матеріалів. Цей проєкт включав наступні етапи:


Бриф клієнта. Бренд-менеджерка Олександра звернулася до нашої платформи Taker | Maker із запитом знайти відповідного креативного фотографа. У міні-брифі були ключові вимоги до кандидата, короткий опис задачі, терміни, бюджет і референси.


Підбір кандидата. Зазвичай шорт-лист кандидатів від Taker | Maker складається з 3-5 портфоліо. Проте у цьому випадку, менеджерці платформи вдалося знайти ідеальну кандидатку, яка відповідала усім критеріям і дійсно вразила замовницю своїм портфоліо.


Умов співпраці. Після затвердження кандидатки наступним етапом стали переговори щодо умов співпраці. Це охоплювало обговорення фінальних умов і розміру оплати, обсягу і термінів роботи, референсів, стилістики, реквізиту та інших деталей, які були важливі для обох сторін.


Початок роботи. Після успішних переговорів PIXIO розпочав співпрацю з фотографкою. Менеджерка Taker | Maker залишалась на зв'язку як з клієнтом, так і з креаторкою до здачі проєкту.


Олександра, бренд-менеджерка PIXIO:

"Я не перший раз зайшла на Taker | Maker у пошуках креативних талантів і в цей раз по Фото. Вірніше, навіть не так, я написала Юлі з міні брифом кого ми шукаємо. Це був той випадок, коли тільки один кандидат, але зі 100% попаданням. Марина це і концепція, і чіткий таймінг на 100%. Таке буває! "Зв'язатися з цією фотографкою і запросити на проєкт пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com169 переглядів

תגובות


bottom of page