top of page

Кейс: стоп-моушн відео для PIXIO

Оновлено: 22 лип. 2022 р.

Бриф: зробити пост-продакшн відзнятого матеріалу та змонтувати його у стоп-моушн відео для публікацій в соцмедіа.PIXIO – унікальний 16-ти кольоровий магнітний конструктор у стилі піксель-арт, в якому блоки з'єднуються між собою завдяки добре продуманій системі магнітів.


Це був вже 3-й спільний проєкт платформи та бренду. Цього разу бренд-менеджерка PIXIO шукала відео-мейкера, який спеціалізується на стоп-моушн контенті. Відео мало передати захоплюючий процес творення та вільне мислення PIXIO. Taker | Maker підібрав спеціаліста згідно брифу і провів первинні переговори щодо умов співпраці.


Ролик наочно демонструє, як блоки 8x8x8 мм з легкістю перетворюються на тварину, людину, предмет мистецтва, історію чи цілий світ. Глядачу одразу зрозуміло, що з PIXIO можна створювати будь-які тривимірні форми – тварин або людей, реальні або абстрактні.


Олександра Чемолосова, бренд-менеджерка PIXIO:

У нас доволі велика інхаус студія, на той час ми не мали у штаті пост-продакшн команду і шукали професіонала, котрий зможе змонтувати матеріал з посиленим відчуттям до дрібниць. Ми ще ті перфекціоністи)) але шукали саме людину, а не студію з декількох причин: рівень експертизи та бюджет, звісно. Нам дуже пощастило з Деном. Юля, як завжди, надала нам оперативно вибір. Це той випадок, коли обираєш краще з дуже хорошого. Рівень фрілансерів надихає, рекомендую вам також спробувати.Зв'язатися з цим відео-креатором і запросити на проєкт – пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com62 перегляди

Comments


bottom of page