top of page

Кейс: діджитал маркетолог до "Лавки традицій Сільпо"

Бриф: проєктний маркетолог з досвідом роботи у діджитал, сильними менеджерськими навичками та інтересом до фуд-рітейлу та фермерства.


"Лавка традицій Сільпо" – це бренд та відділ з натуральними фермерськими та крафтовими продуктами українських виробників у "Сільпо". Проєкт об'єднує понад 170 малих українських виробників. Серед них і спадкоємні фермери, і завзяті ремісники, і трішки божевільні гурмани. Щодня вони вручну виготовляють свої натуральні продукти: давлять олію з кокосів, коптять м'ясо на дровах, вирощують помідори, годують кізочок, в'яжуть моцарелу чи розливають сидр.


Марина Булацька, керівниця проєкту "Лавка Традицій Сільпо", була в пошуку маркетинг менеджера для школи фудпідприємців "Фудпросвіта": робота з соцмережами (контент стратегія та план, змістовне наповнення контентом, просування), сайтом і розсилками в месенджерах та імейлах. Особливе значення для кандидата на цю позицію мали гарний візуальний смак та любов до продуктів – до фермерських, артизанських, залученість до руху місцевої їжі, а також успішний досвід взаємодії з креативними професіоналами – редакторами, фотографами, операторами, арт-директорами, копірайтерам і навички організації знімальних процесів.


Taker | Maker взяв на себе пошук і відбір спеціаліста відповідно брифу, а також провів первинні перемовини щодо умов співпраці.


Марина Булацька, керівниця проєкту "Лавка Традицій Сільпо":

"Даша одразу здалася мені гарною кандидаткою, яка поєднувала в собі як стратегічне бачення, так і менеджерські навички, а також була послідовницею сталого розвитку та відповідального ставлення бізнесу до навколишнього середовища. Разом ми попрацювали один семестр. Щодо роботи з платформою, то все було комфортно та просто. Жодної бюрократії. Мені запропонували декілька кандидатів, ми швидко погодили роботу з Дашею. Мій досвід не відрізнявся від того, як я шукала людей на проєкти раніше. Тільки на цей раз точка входу була платформа, а не мій знайомий".


Інтерв'ю з Мариною про співпрацю з платформою та пошук "своїх" контент креаторів, як змінилися життя та робота під час війни, про актуальні виклики та що допомагає адаптуватися до нових умов.


Зв'язатися зі спеціалісткою з діджитал маркетингу Дар'єю, яка співпрацювала з Мариною над проєктами "Лавки Традицій Сільпо", і запросити на проєкт – пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com або одразу заповняйте наш Бриф.

45 переглядів

Comments


bottom of page