top of page

Кейс: ролик від Vandog Agency для Dodo Toys

Оновлено: 17 серп. 2022 р.

Бриф: відзняти рекламний ролик для запуску карти-пазла Magnetic Map від Dodo Toys, яскравий та не "стандартно-сімейний", при цьому не вийти за рамки бюджету.


Рекламний ролик для запуску карти-пазла Magnetic Map від Dodo Toys

Vandog Agency – агенція, яка спеціалізується на креативних стратегіях та кампаніях, створенні та запуску брендів і рекламних продуктів як в онлайн, так і офлайн.


Dodo Toys – український виробник пазлів та дитячих іграшок для розвитку та творчості.


Це був вже 2-й спільний проєкт Taker | Maker і Vandog Agency. Як і минулого разу, команда шукала режисера, який би розкрив весь потенціал креативу та посилив би сценарій своїми ідеями.


Під час роботи над проєктом креативна команда агенції вийшла на інсайт: дітям не вистачає спільного часу з батьками. Не для того, щоб повечеряти або перевірити уроки, а щоб весело провести час разом.


За сценарієм головний герой – хлопчик – несподівано відкриває, що його гра Magnetic Map має цікаву властивість: буквально притягувати до себе усіх, хто вдома. Тож він по черзі випробовує дію пазлів на мамі, татові, сестрі та дідусеві з бабусею. Таким чином у цій історії фізична властивість продукту – магнітний пазл – став "магнітом", що збирає сім’ю разом.


Віталій М., режисер: “Наш ролик – це весела фантазія дитини, можливість показати різноманітність дитячого світу очима хлопчика. Кожна ситуація в ролику виглядає, як невелика дитяча витівка. Дитина добивається уваги рідних за допомогою гри. Для нашого відео була доречна жива камера, яка начебто стирає кордон між глядачем та зображуваним, максимально підвищуючи залучення. Плюс під час зйомки я використовував комбінацію дихаючих та статичних кадрів для створення потрібного темпу на монтажі”.


Ірина Метньова, креативна директорка Vandog Agency: “Вже вдруге наш досвід роботи з платформою був вдалим. Як і планувала наша креативна команда, режисер додав жвавості і класно впорався з задачею. Його бачення дійсно підсилило креативну ідею”.
Зв'язатися з цим відео-креатором і запросити на проєкт – пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com


47 переглядів

Comments


bottom of page