top of page

Кейс: wow-презентації для креативного бізнесу

Оновлено: 14 лип. 2022 р.

Завдання: розробити креативні презентації з анімацією для виступів топ-менеджменту і провідних експертів українського підрозділу міжнародної рекламної мережі Havas Village Ukraine.


У вересні 2021 року до платформи Taker | Maker звернулася Наталія Морозова, CEO рекламної мережі Havas Village Ukraine, з ідеєю про співпрацю з розробки wow-презентацій для виступів членів команди на конференціях та клієнтський зустрічах.


Наступного ж дня ми отримали бриф на створення презентації у корпоративній стилістиці для виступу Катерини Крючко, Chief Strategy Officer Havas Village

Ukraine на тему “Вступаючи в епоху цинізму”. На оформлення презентації з 30 слайдів у дизайнерки був один день.10 днів по тому ми отримали новий бриф на розробку wow-презентації для великого івенту для співробітників компанії з представленням нового позиціонування всієї групи, наших нових агенцій та кейсів за 2021 рік. На оформлення презентації з 45 слайдів у корпоративній стилістиці дизайнерка мала 3 дні.2 тижні по тому до нас зайшов вже 3-й бриф від компанії. Цього разу дизайнерка мала перетворити на візуальний шедевр презентацію нової комунікаційної платформи для потенційного клієнта популярного бренду чаю. Першим етапом роботи була розробка унікальної стилістики презентації. Дизайнерка запропонувала поєднання двох протилежностей: брутального, гранжевого, байкерського стилю з витонченим, інтелігентним, англійським. Розробка стилістики зайняла 2 дні та була прийнята клієнтом без коментарів. 12 днів зайняла робота над 25-ма слайдами. І ще тиждень на роботу з коментарями клієнта.3 тижні по тому до нас звернувся Максим Катрич, Strategic Director Forward Media, медійного підрозділу Havas Village Ukraine, із завданням обновити credentials агенції, а саме розробити нову стилістику та запропонувати елегантний спосіб подачі цифр, таблиць та логотипів. На роботу у дизайнера було 3 тижні з урахуванням святкування новорічного періоду. Клієнт затвердив презентацію без коментарів.Після повномасштабного вторгнення росії в Україну наша співпрацю поновилася у середині травня. Новим завдання було розробити презентацію для виступу на World Influencers Forum для Наталії Морозової, CEO рекламної мережі Havas Village Ukraine. Саме на тому форумі у Каннах наш Кіт Степан отримав нагороду як блогер. Тема докладу: How to attain mutual love between the brand and the Influencer. У дизайні було важливо використати елементи стилю самої події, анімацію та цікаві візуалізації. Додатковим челенжем стало те, що використовувати для слайдів можна було лише ліву частину екрана, бо права була призначена для трансляції самого виступу.Повне портфоліо дизайнерки презентацій за лінком.

Інтерв'ю дизайнерки про нове життя у Берліні, підхід до роботи з клієнтами та поради, як знайти ідеального креатора та клієнта за лінком.


Зв'язатися з нею і запросити на проєкт – пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com

63 перегляди

Commentaires


bottom of page