top of page

Ecosoft | Копірайтер для соцмереж

Ecosoft, лідер з виробництва та продажу фільтрів в Україні, шукає копірайтера для підготовки текстів для сторінки бізнесу у LinkedIn.

Ecosoft, лідер з виробництва та продажу фільтрів в Україні,  шукає копірайтера для підготовки текстів для сторінки бізнесу у LinkedIn.

Бриф клієнта

Вид контенту: тексти для бізнес-сторінки Ecosoft у LinkedIn.

Стиль: ділова мова.

Мова: українська або англійська.

Об'єм: 3-4 речення у кожному тексті.

Частота: 2 тексти на тиждень.

Початок роботи: якомога скоріше.

Формат роботи: дистанційно, щомісячний супровід.

Бюджет: 250 грн за текст українською або 500 грн за текст англійською (native speaker).


Основні критерії

Експертиза у написанні текстів.

Досвід роботи з індустрією водопідготовки не потрібен.


Про компанію

Ecosoft — водно інженерна компанія, лідер з виробництва та продажу фільтрів в Україні. Протягом 30 років виробляє високоякісне обладнання для фільтрації води для побутового, комерційного та промислового використання. Заснована як сімейний бізнес у 1991 році.


Ecosoft реалізує весь життєвий цикл продукту: від ідеї до запуску серійного виробництва. Хімічна технологія, промисловий дизайн, IT рішення — все це компанія робить in house. Якість продукції підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD.


Компанія поставляє продукцію у 60 країн світу і щороку посилює свої позиції на міжнародному ринку. У 2019 році Ecosoft об'єдналася з компанією BWT — світовим лідером у сфері обладнання для очищення води. Завдяки цьому продукти Ecosoft отримали доступ до 82 нових ринків, на яких BWT займає передові позиції.


Ecosoft планує істотно розширити свої виробничі потужності й протягом декількох років стати однією з найбільших європейських компаній з очищення води.Відправити резюме та портфоліо на цю позицію: Юля Письменна, pysmenna@gmail.com

36 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page