top of page

Інтерв'ю з клієнтами | Владислав з FS Holding

Оновлено: 22 лип. 2022 р.

Владислав Гузь, лід з маркетингу та комунікацій FS Holding, почав свою кар'єру у маркетингу та SMM 13 років тому, а саме у 9-му класі. Вірить, що крутий контент дійсно чіпляє, тому разом з командою робить ставку на якість, а не кількість. Його суперсила – у рамках будь-якого бюджету зробити чудовий результат. Та разом з тим, він дуже цінує роботу креаторів, тому намагається не перегинати з економією.Розкажи про себе та свій професійний бекграунд. Як давно займаєшся маркетингом та контентом?

Мені 24, працюю в компанії FS Holding з 2019 року і вже рік займаю позицію ліда з маркетингу та комунікацій. До цього я працював у SMM-агенції Lobods, а свою кар'єру у Києві розпочав зі стажування у відділі маркетингу Arricano Real Estate.


Мої перші кроки у SMM та маркетингу почалися ще у 9-му класі, коли я вів сторінку одного великого пабліка Вконтакті мого міста. Також у старших класах я фотографував, брав інтерв'ю у людей та вів свій блог на Blogspot. Далі я освоював Telegram і з іншими членами студради ми запускали офіційний канал університету, зараз на ньому понад 6000 осіб.


За що відповідаєш у компанії? На чому фокусуєшся у роботі?

На мені зовнішні комунікації, соцмережі, інтеграції з партнерами, робота з медіа та блогерами. Я дуже радий, що знайшов себе у сфері на перетині моїх сильних якостей: креативу, комунікації та менеджменту.


Які перед тобою стоять цілі? Як контент впливає досягнення цих цілей?

Метою номер один для мене є зростання впізнаваності компаній та продуктів холдингу. А виведення на ринок нових продуктів, партнерства, шторм над креативом для реклами – мої улюблені завдання. Я вірю в те, що крутий контент чіпляє, тому ми з командою робимо ставку на якість, а не кількість.


З якими викликами стикаєшся найчастіше? Як вони змінилися в контексті до / після війни?

Вписатися в бюджет, серйозно. Я вірю в те, що за сильного бажання (і вміння домовлятися), можна зробити круте рекламне відео практично безкоштовно. В період війни для мене стало викликом те, що я мав розв'язувати питання життя та смерті рідних, в прямому сенсі, але залишався в робочому режимі. Було важко, але цей етап уже позаду.


Твоя суперсила?

Ось саме в цьому і є моя суперсила, щоб у рамках будь-якого бюджету зробити чудовий результат. Але я дуже ціную роботу креаторів, тому намагаюсь не перегинати з економією.Як змінилося твоє життя та твоя робота з початком війни?

Раніше я думав, що робота для мене це найголовніше. 24-го лютого я зрозумів, що найцінніше – це життя й родина. Краще пізно, ніж ніколи.


Де ти зараз базуєшся?

Я тимчасово в англомовній країні, поглиблюю знання з проджект-менеджменту у виші. Сумую за рідними.


Через що довелося пройти?

Викрадення батьків, двічі. Їх катували за те, що вони представники місцевої влади. Російські військові намагалися знайти неіснуючих нацистів та сім’ї військових, щоб зробити з ними те ж саме.


Що допомогло адаптуватися до нових умов?

Якщо бути вкрай відвертим, то 2 психологи, магній, вітамелатонін та біфрен. Медитації, прогулянки, музика й інший набір сучасних методів мені не допомогли, на жаль.


Твої поради іншим українцям, які поїхали через війну з України – що робити / чого уникати на новому місці?

Найгірше, що я бачу закордоном, це поведінка деяких наших людей. Вони не розуміють, що нам ніхто нічого не винен, тому нічого не можна вимагати. Важливо жити порядно, сплачувати податки, не приховувати дохід та не порушувати закони, адже можна дуже швидко отримати статус нон грата в ЄС або іншій країни.

Чого зараз не вистачає тобі, щоб бути ефективним в роботі?

Миру, спокою, закінчення війни та перемоги України. Я б хотів написати, що я й досі вкрай продуктивний, але це буде брехня. Коли бачиш, читаєш новини або чуєш від рідних про 6 вибухів зовсім близько, то настрій на ефективність зникає повністю.Як зазвичай шукаєш креаторів контенту?

Раніше – групи у Telegram та Facebook, зараз найчастіше вибираю Taker | Maker. Я в захваті від того, що на платформі винятково відібрані професіонали.


Під які завдання шукаєш найчастіше?

Найбільше люблю шукати підрядників з відеозйомки, часто залипаю на їхнє портфоліо.


За якими критеріями відбираєш?

Ціна, комунікація, якість – найважливіші критерії під час виборів креатора.


Кого точно не розглядатимеш?

Я можу порозумітися практично з будь-якою людиною, яка відкрита до діалогу.


Що привело тебе на платформу? Як дізнався?

Був підписаний на Юлю (засновниця платформи Taker | Maker) у Facebook і стежив за розвитком її проєкту, якось дуже органічно став користувачем сервісу, коли з'явився запит знімати контент за офіційними колекціями плюшевих іграшок Assassin Creed та MK11 від WP Merchandise.


Які були бар'єри? Чому вирішив спробувати?

На рішення вплинуло те, що я знайшов на платформі чудового оператора за гарною ціною. Далі шукати не став – одразу почали обговорювати ТЗ.Розкажи про досвід роботи із платформою і її контент креаторами?

Рекомендую платформу всім колегам, продовжую заходити на неї, щоб просто переглянути роботи виконавців. Вони відібрані дуже грамотно, з ними приємно вести комунікацію та немає сумнівів у результаті. Очікування виправдані, ТЗ виконано і всі задоволені. А для мене це взагалі окремий вид задоволення, коли проєкт закритий у строк та в рамках бюджету.


Що тобі найбільше подобається у платформі?

Нею просто та зручно користуватися, пошук креатора не займає багато часу, а Юля завжди на зв'язку для допомоги.


А що варто покращити?

Ідея платформи мені дуже імпонує, хіба що я б хотів мати фільтр за ціною креаторів (хоч і розумію, що це неможливо...)


Твої поради іншим клієнтам щодо пошуку/вибору креатора: як знайти того, хто точно зробить роботу так, як потрібно?

  • Не бійтеся оголошувати свій бюджет;

  • Складайте детальне ТЗ, але дайте можливість креатору вносити пропозиції;

  • Будьте доброзичливими та враховуйте тонкість душі креативних людей.

А твої поради креаторам: як стати тим, з ким завжди хочеться працювати?

Важливо любити свою роботу, відчувати клієнта та бути гнучким. Хоч я і не вірю, що “клієнт завжди правий”, іноді він може мати бездоганний смак й вносити слушні поради. Саме тому не варто постійно наполягати на своєму баченні й відстоювати своє рішення.

Кейс проєкту, який Влад реалізував з відеокреатором платформи.

Портфоліо відеокреатора, з яким Влад співпрацював на платформі.

86 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Commenti


bottom of page