top of page

5 ідей для діджитал контенту, які допоможуть бізнесу цього року.

Для одних 2020 рік був сповнений невизначеностей і складнощів. Для інших – відкрив портал для швидкої диджиталізації бізнесу. На тих, хто не встиг вийти онлайн або присутній в обмеженому форматі, чекає багато роботи в цьому році – надолужити згаяне і наздогнати лідерів. Тому що минулорічне діджитал прискорення вже точно залишиться з нами у новому "нормальному" житті.

5 ідей для діджитал контенту, які допоможуть розвитку бізнесу в цьому році.

Команда Taker | Maker підготували свій список ідей для діджитал контенту, який може надихнути бізнес на маркетингову активність онлайн у 2021 році.


Тримайте фокус

У міру того як Інтернет ускладнюється, компаніям, які розпочинають свою роботу онлайн, варто сфокусуватися на тому, що дає максимальну віддачу. Уже необов'язково бути присутнім у всіх соцмедіа або мати вебсайт з сотнею сторінок. Усуньте те, що не працює, і автоматизуйте те, що забирає час. Так, наприклад, зробив один із засновників креативної агенції Banda, відкрито заявивши про те, що у зв'язку з блискавичним зростанням аудиторії в його еккаунті Clubhouse, він фокусується на створенні контенту для цієї нової мережі.


Переупакуйте

Стратегія успіху в Інтернеті досить проста – створювати контент, що залучає, у великій кількості та регулярно. Однак створення нового контенту вимагає часу і бюджету. Щоб заощадити ресурси, відразу думайте про те, як використовувати один і той самий контент кілька разів. Наприклад, статтю для блогу можна упакувати в подкаст або відеоісторію, створити інфографіку для сторіз, що узагальнює висновки статті, або розбити статтю на серію коротких постів. Такий підхід використовують бізнес-блогери, які не тільки економлять свої ресурси, а й дають вибір своєї аудиторії, де і в якому форматі споживати їхній контент.


Зніміть відео

YouTube як і раніше залишається найпопулярнішою платформою серед соціальних мереж і другий за популярністю пошуковою системою після Google. Людям подобається дивитися відео і вони надають перевагу цьому формату перед читання. Щоб стартувати, вам не потрібна дорога техніка. Почніть знімати на телефон, пізніше ви зможете інвестувати у виробництво більше, коли зрозумієте, що відеоконтент працює для вашого бізнесу.


Відео вирішує багато маркетингові завдання: генерує трафік, збільшує залученість, навчає аудиторію, прискорює лідогенерацію та підвищує лояльність клієнтів. Залежно від вашої аудиторії та цілей ви можете використовувати різні формати та платформи для поширення відео. Найбільш ефективними відеоформатами сьогодні є продуктові демо, кейс стадіс, відгуки клієнтів. Так 84% людей заявили, що вони прийняли рішення купити товар або послугу після перегляду таких відео.


Запустіть подкаст

Люди вважають за краще слухати подкасти, тому що їхній контент легко споживати на ходу, поєднувати зі справами по дому, а значить економити час і все встигати. Завдяки подкастам аудиторія отримує нові знання і мотиваційні установки. Наприклад, для подкасту можна створювати контент, який фокусується на больових точках потенційних клієнтів і пояснює, як продукт може допомогти з ними впоратися. Це чудовий недорогий спосіб привернути увагу аудиторії та підвищити впізнаваність бренду, компанії, продукту або послуги. Так 54% слухачів подкастів стверджують, що вони з більшою ймовірністю звернуть увагу на бренди, про які там йдеться.


Створіть онлайн-курс

У 2020 році спостерігалося значне зростання виробництва онлайн-курсів. Цікаво, що це не тільки відмінний спосіб поділитися своїми знаннями, але можливість отримати за це гроші. "Продаж без продажу" – ідеальна маркетингова формула, і саме тому багато компаній домагаються відмінних результатів за допомогою такого освітнього контенту. Тільки не робіть контент про себе і ваш бізнес. Як і раніше, клієнтів не хвилює ваш бізнес, вони дбають тільки про себе та особисті результати. Створюйте контент про ваших клієнтів і їхні потреби. Діліться своїм досвідом, щоб допомогти клієнтам у прийнятті потрібних вам рішень.


Також слід пам'ятати, чим більше клієнти знаходять ваші освітні матеріали цінними, актуальними та корисними, тим більше вони будуть готові ними поділитися. Це дозволить вам охопити ширшу аудиторію і, в кінцевому підсумку, підвищити конверсію. Наочним прикладом такого освітнього контенту є серія курсів SMM-агенції wishdo, які вони проводять у закритому профілі в Instagram.


Російською повна версія статті опублікована на аналітичному медіапорталі про рекламний ринок України Sostav.ua: https://bit.ly/Taker-Maker-Sostav-Content-Ideas

75 переглядів

Comments


bottom of page