top of page

15 фешн-райтерів на Taker | Maker

Напередодні нового модного сезону Taker | Maker підготував список райтерів і копірайтерів, редакторів і журналістів, сторітеллерів і контент креаторів, які спеціалізуються на створенні текстів для фешн-бізнесу.


Щоб зв'язатися з райтерами – заповніть, будь ласка, наш Бриф. Якщо ваш проєкт терміновий – напишіть Юлі Письменній pysmenna@mytakermaker.com.


Спеціалізація: огляди, репортажі, інтерв'ю. Індустрії: мода, подорожі. Досвід: 8 років. Працював редактор відділу моди українського Harper's Bazaar і випусковим редактором сайту про моду і бізнесі FW-daily.com, відеоредактором французького сайту про моду Nowfashion.com. Mercedes-Benz Fashion Prize визнав Антона кращим журналістом сезону SS17.


Спеціалізація: огляди, репортажі, інтерв'ю. Індустрії: культура, шоу-біз, розваги, політика, суспільство, мода, стиль життя, мистецтво. Досвід: 8 років. Була редактором культури і стилю життя у Buro 24/7 Ukraine. Співпрацювала з каналом 1+1, Новий канал, Hromadske.ua, БЖ, Zaborona.com, "Наш Київ". Відповідала за PR-комунікацію виставки "Тіні забутих предків" у "Мистецькому арсеналі" і фешн-бренду RCR Khomenko.


Спеціалізація: контент, інтерв'ю, репортажі, рекламні спецпроєкти. Індустрії: мистецтво, культура, мода, краса, стиль життя, гастрономія. Досвід: 11 років. Навички: розробка та реалізація нативной реклами, підготовка текстів для SMM-контенту, промо, реклами і розсилок. Як автор і редактор працювала з Bit.ua, Marie Claire, Bestin.ua, Buro 24/7, L'Officiel, Pink, Forbes, The Village, Капітал, БЖ. Відповідала за копірайт і SMM у Lamoda, Kasta.ua, Sanahunt, TOP Cosmetics, Guerlain.


Спеціалізація: огляди, інтерв'ю, репортажі. Індустрії: мода, подорож, стиль життя, ювелірні прикраси. Досвід: 6 років. Редактор відділу моди у журналі Harper's Bazaar Ukraine. Закінчила Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Переможець конкурсу Bazaar Fashion Forward 2015 у категорії "Журналіст". Суперздатність: велике бажання вчитися і працювати над собою.


Спеціалізація: огляд, репортаж, пост, SEO-текст, текст email-розсилки, PR-матеріал (прес-реліз, бекграундер, байлайнер, спіч). Індустрії: б'юті, мода, здоров'я, гастрономія, дозвілля, діти. Досвід: 8 років. Навички: написання сценаріїв і рекламних матеріалів; розробка контент-стратегії і контент-плану; редактура і коректура текстів; переклад з англійської. Писала для makeup.ua, sistersbox.com.ua, Beauty Hub, Будинок Іграшок, Panama.ua, Vovk.com, Shopster.ua. Вела соцмережі Antony Morato, Marina Rinaldi, Marc Cain, Кокон.


Спеціалізація: маркетинг-стратегія, digital marketing, fashion-журналістика і відео-продакшн. Індустрії: IT, мода, лайфстайл. Досвід: 8 років. Закінчила Національний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність public relations і London College of Fashion, спеціальність fashion journalism. Стажувалася в Pringle of Scotland, Roksanda Ilincic, Karla Otto, Bullion Production and Somesuch Production. Працювала в фешн-консалтинговому агентстві Y&K Worldwide. Навички: розробка рекламних кампаній, контент маркетинг і ведення соц.сетей, проведення платних кампаній, e-mail маркетинг, ком'юніті менеджмент.


Спеціалізація: огляди, репортажі, інтерв'ю, переклади, реклама. Індустрії: мода, б'юті, стиль життя. Досвід: 8 років. Писала для bit.ua і Bookmagazine. Пишається контрібуторством і оглядами на Style.com. У 2013 році стала переможцем Bazaar Fashion Forward в номінації "фешн-журналіст". Працювала редактором моди українського Buro 24/7 і випусковим редактором FW-Daily.com. Суперздатність: оформляти тексти грамотно, ємко і ритмічно; працювати з великими масивами даних.


Спеціалізація: тексти, спецпроєкти, SMM для Instagram, переклад lifestyle-статей з англійської, інтерв'ю. Індустрії: лайфстайл, особистий бренд, мода, краса, культура, бізнес. Досвід: 12 років. Працювала в українських fashion і lifestyle медіа: Story Ukraine, Buro 24/7, Marie Claire, NVRMIND, Cosmopolitan. Клієнти: Skoda, Mazda, Suzuki, Emporio Armani, AllSaints, Volkswagen, MasterCard, Huawei, luxury hotels. Суперздатність: робити акцент на важливих речах і відмінності, мислити комплексно, писати класні тексти, які легко читаються.


Спеціалізація: пост, стаття, інтерв'ю, огляд, новина. Індустрії: мода, лайфстайл, подорожі, краса. Досвід: 7 років. Автор журналів Cosmopolitan Ukraine, Pink, La Boussole. Як інтерв'юер співпрацювала з арт-журналом theNorDar і інтернет-виданням StyleInsider. Була SMM-менеджером в IDEST Agency і копірайтером в SMM-агентстві Wishdo. Навички: SMM, фото відео зйомка для Instagram. Клієнти: 1dea.me, Te-Shoes, Wishdo, Elency, Par Bar, ЮвелірЕкспо. Суперздатність: писати тексти з душею.


Спеціалізація: інтерв'ю, репортажі, рекламні спецпроєкти, огляди, прес-релізи, тематичні добірки. Індустрії: мода, прикраси, стиль життя, культура, книги, подорожі. Досвід: 7 років. Як автор і редактор працювала з L'Officiel Online, MainCream, Cosmopolitan, Buro 24/7 Ukraine, The Village Україна, Harper's Bazaar, БЖ, Vector, Creatives. Навички: розробка та реалізація нативних спецпроєктів і статей, піар консультації з брендингу, розвитку у соцмережах, роботі з блогерами. Клієнти: H&M, Bvlgari, L'Оreal, Asthik, TTSWTRS, Всі. Свої, ЦУМ. Суперздатність: круто і грамотно писати фешн тексти українською мовою.


Спеціалізація: реклама, контент. Досвід: 6 років. Вивчала Copywriting в Kyiv Academy of Media Arts. Працювала копірайтером у 3-х рекламних агенціях: Isobar, Yarche, Aimbulance. Була контент-менеджером у продуктовій компанії і в українському бренді вуличного одягу Syndicate. Співпрацювала з великими, маленькими, українськими, бельгійськими, нідерландськими, американськими брендами. Зацікавлена в проектах зі змістом, щоб справедливо інвестувати в них емоції. Клієнти: Helen Marlen, Mastercard, NITTO, McAlson, Lufthansa, Syndicate.


Спеціалізація: fashion, beauty, ювелірна тематика, подорожі, гастрономія. Досвід 13 років. Працювала як журналіст на головних тижнях моди світу у Нью-Йорку, Лондоні, Мілані та Парижі. Брала інтерв’ю у головних гравців світу моди: Карл Лагерфельд, Бернар Арно, Соня Рікель, Наталі Масне тощо. Була fashion-оглядачем Marie Claire Ukraine. Автор першої української нонфікшн книги про моду “Хочу в fashion”. Автор курсу про fashion-медіа у Києво-Могилянській Академії. Засновниця онлайн-журналу wordsonbeauty.com Працює з українською (рідна), російською та англійською мовами. Робить прес-кіти для брендів. Консультує бренди щодо іноземних медіа. Серед замовників: бренди March11, Blood&Honey, Sitelle, Lesslessrobes, (o)fourfour, Svitlaya, мережа goodwine, сервіс pickupfashion.


Спеціалізація: smm, digital- і media-копірайтинг, статті, огляди, прес-релізи та прес-анонси, інтерв'ю, лендінги. Індустрії: гастро, мода, культура, флористика, подорожі, стиль життя, ювелірні прикраси. Досвід: 7 років. Навички: тексти для таргетингу, sms і поштової розсилки, SEO-тексти, слогани, контент для лендінгів і сайтів, опис товарів для сайтів і торгових майданчиків, контент і бренд менеджмент, брендинг і ребрендинг. Клієнти: Cosmopolitan Ukraine, J'Amemme, Yana Belyaeva, Ansaligy Ukraine, mssg.me, Balmain Hair Couture Ukraine, AKTIS Греція, Kensho Beauty Laboratory.


Спеціалізація: стратегія, копірайтинг, SMM. Індустрії: мода, авто, IT, особистий бренд, HoReCa, освіта, культура, мистецтво, психологія. Досвід: 7 років. Навички: розробка стратегії, копірайтинг, ведення SMM-проєктів, контент-маркетинг, управління командою. Клієнти: Bitrix24, PepsiCo, Sammy Icon, Have a Rest, It-Enterprise. Суперздатність: етичні комунікації, класні тексти, здорові ідеї.


Спеціалізація: огляд, новина, промо. Індустрії: мода, культура, краса. Досвід: 6 років. Здобула вищу освіту як мистецтвознавець-експерт і професійну як "фешн-редактор, фото-редактор в медіа і діджитал". Фешн-редактор журналу Pink та редактор візуального контенту соцмедіа у концепт-сторі. Була більд- та фото-редактором в Harper's Bazaar Ukraine і Pink. Навички: редакторська робота з предметною зйомкою.

160 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page