top of page

Не тільки ChatGPT | 20+ AI-інструментів

20+ корисних AI-сервісів, що спрощують життя копірайтерів, журналістів, піарників, сммників і маркетологів.


20+ корисних AI-сервісів, що спрощують життя копірайтерів, журналістів, піарників, сммників і маркетологів.

Наприклад, AI допомагає вирішувати наступні завдання:

  • Зробити комерційну пропозицію для клієнта

  • Написати тексти для сайтів та дописів

  • Накидати ідеї та структуру імейлу

  • Розробити техзавдання або бриф на основі переліку з 10-ти пунктів

  • Згенерувати неймінг бренду або проєкту

  • Зробити або покращити вайтпейпер

  • Накидати тексти для пітчдеку на основі вайтпейперу

  • Зробити коротке резюме відео з Youtube по субтитрах

  • Просто дізнатися про щось складне людською мовою

Для вашої зручності, ми поділили всі сервіси на 3 групи: free, freemium, free trial.


Free


Цей інноваційний інструмент спрощує процес створення контенту для блогів, електронних листів та маркетингових матеріалів завдяки своєму інтуїтивному інтерфейсу. Крім того, Cowriter пропонує різноманітні шаблони, що надають легкий доступ до електронних листів та маркетингових шаблонів, які задовольняють різноманітні потреби у контенті.


Введіть GPT в оману, випадково замінивши слова на синоніми у вашому тексті. GPT-Minus1Fool, універсальний інструмент для копірайтингу, пропонує унікальний підхід до трансформації тексту, випадково замінюючи слова на синоніми в будь-якому заданому тексті. Основні функції та переваги GPT-Minus1 включають заміну слів, створення контенту, академічний стиль.


Представляємо Henshu, редактор письма на основі штучного інтелекту, розроблений для піднесення звичайного контенту до захоплюючих та переконливих творів, ідеально підходить для категорії копірайтингу. Цей винятковий інструмент пропонує різноманітні функції, включаючи: редагування контенту на основі штучного інтелекту, перетворення стилю, інтеграцію мови.


Відома платформа та бібліотека з відкритим кодом для обробки природної мови (Natural Language Processing, NLP), включаючи генерацію тексту та моделі машинного навчання. Найбільший хаб готових до використання наборів даних для моделей машинного навчання зі швидкими, простими та ефективними засобами обробки даних, такими як генерація тексту, переклад та відповіді на питання.


Відмінно від інших генераторів ідей або маркетингових текстів, які базуються на інструментах штучного інтелекту, Seenapse – унікальне поєднання оригінальності людського латерального мислення зі швидкістю та автоматизацією штучного інтелекту. Саме тому Seenapse генерує розбіжні, цікаві ідеї, тоді як інші генерують просто ОК ідеї.


Додаток використовує передовий штучний інтелект, щоб надавати зворотний зв'язок та пропозиції у реальному часі, допомагаючи вам створити ідеальний текст. Texti також пропонує ряд параметрів налаштування, щоб задовольнити різні стилі письма та вподобання.


Freemium


Ваш новий персональний копірайтер на основі штучного інтелекту. Він може створювати статті, блог-пости, слогани, назви компаній, електронні листи, а навіть есе на різноманітні теми. Botowski розроблений з орієнтацією на користувача; все, що вам потрібно зробити, це ввести тему, і він піклуватиметься про все інше.


Онлайн-платформа, яка пропонує інструменти для генерації контенту на основі штучного інтелекту. Вона надає різноманітні функції та шаблони для швидкого та ефективного створення письмового контенту користувачами. Деякі з основних можливостей Copy.ai включають: асистента по письму на основі штучного інтелекту, шаблони для генерації контенту, підтримку декількох мов, функції редагування та співпраці.


Ця платформа надає понад 80 шаблонів копірайтингу, приведених у дію штучним інтелектом, що дозволяє користувачам створювати захопливий та професійний контент з мінімальними зусиллями. Крім того, цей інструмент здатний швидко та точно переписувати аудіо контент.


Від бездоганного маркетингового тексту до щоденного комунікації в бізнесі, HyperWrite допомагає вам працювати розумніше, швидше та легше. Тут є сотні потужних інструментів для трансформації вашої роботи: узагальнювач, генератор есе, генератор текстів для посадкових сторінок, креатор сценаріїв продажу.


Писати з онлайн-інструментом на основі штучного інтелекту так же просто, як п'ятничний вечір. Введіть інформацію за підказками, і Friday допоможе вам створити, переписати та вивести повний, високоякісний блог, лист, статтю, швидку рекламу або маркетинговий текст.


Створюйте оригінальний, безплагіатний матеріал для вашого веб-сайту, електронних листів, реклами. Інструмент для написання на основі штучного інтелекту в категорії копірайтингу, Marmof, має на меті спростити та прискорити процес створення контенту. За допомогою Marmof, користувачі можуть швидко генерувати блог-пости, контент для соціальних медіа та маркетингові тексти.


Інтелектуальний асистент по письму на основі штучного інтелекту використовує обробку природної мови для швидкого створення контенту, який відповідає стилю та тону вашого бренду. Інтуїтивна платформа полегшує генерацію блог-постів, електронних листів, посадкових сторінок та іншого контенту – без компромісів у якості або точності.


Ви можете генерувати високоякісний контент для блогів, статей, описів товарів, веб-сайтів та соціальних медіа. Сервіс використовує передові технології штучного інтелекту та обробки природної мови для створення захоплюючого, оригінального контенту, який привертає увагу читача.


Допомагає створювати контент, який відповідає вашим конкретним потребам, забезпечуючи його оптимізацію для пошукових систем. За допомогою Writesonic ви можете швидко генерувати контент, дружній до SEO, для блогів, рекламних оголошень на Facebook, Google та Shopify. Щобільше, легкий у використанні інструмент для парафразування дозволяє миттєво переписати цілі статті, зробивши їх схожими на те, ніби вони були написані людиною.


Free Trial


7-day free trial

Це унікальний асистент по письму на основі штучного інтелекту, який надає незамінний, подібний до контенту, створеного з людиною, всього за кілька кліків. За допомогою цього інструменту користувачі можуть легко перетворити свої думки в добре написані статті одним натисканням кнопки. Aiseo генерує контент, оптимізований для SEO, який ефективно залучає та інформує цільову аудиторію, покращує рейтинг та видимість в пошукових системах.


7-day free trial

Сервіс пропонує автоматизоване рішення для написання ефективних промо та маркетингових матеріалів. Він може допомогти вам створити текст для будь-якої цілі, від рекламних кампаній та постів у соціальних медіа до веб-текстів і блог-постів. Вам потрібно лише надати тему, і Anyword запропонує найкращі слова, фрази та речення для створення привабливого та спрямованого тексту.


3-day free trial

AI-асистент по письму, який допомагає генерувати творчий контент для вашого веб-сайту, блогу та соцмереж. За допомогою понад 60 шаблонів (і їх кількість постійно зростає), ви можете створювати тексти для соціальних мереж, Google, продажів та багато іншого.


7-day free trial

Оснащений потужними функціями та перевагами, він забезпечує універсальне створення контенту, що включає генерацію статей, описів продуктів, тексти для соціальних медіа та багато іншого, все це за допомоги декількох простих ключових слів. Hypotenuse AI спрощує процес письма за допомогою потужних інструментів редагування, перевірки на плагіат та можливості експорту в різних форматах, забезпечуючи ефективність та якість контенту.


7-day free trial

Завдяки передовому штучному інтелекту, Jasper може допомогти вам створити захопливі блог-пости, повідомлення в соціальних мережах та маркетингові тексти у рекордно короткий час. З Jasper ви легко можете створювати тексти, які відкликаються вашій цільовій аудиторії, допомагаючи вам збільшувати залучення та підвищувати прибутковість.


7-day free trial

Ця технологія на основі штучного інтелекту допомагає створювати SEO-оптимізовані тексти для блогів, реклами на Facebook, в Google та багато іншого. За допомогою своїх передових алгоритмів сервіс допомагає збільшити кількість кліків, конверсій та продажів для будь-якого бізнесу.


7-day free trial

Передовий інструмент для написання копію перевертає процес створення творчого контенту, генеруючи його з заданого промпта. Крім того, Yaara легко перетворює довгі документи на короткі конспекти і відрізняється у творенні контенту великого обсягу, такого як статті, блоги чи навіть книги.

55 переглядів

Comments


bottom of page