top of page

Тренди 2023: так, як у соцмережах

Наступна частина прогнозу від GWI, тек компанії, що займається глибинним аналізом аудиторії, описує, як споживачі знаходитимуть товари у 2023 році. Taker | Maker виділив для вас ключові думки та цифри цього репорту.Трохи менше інформації, трохи більше дій

Згідно з останніми даними Google, майже половина молодих людей шукають відповіді у TikTok або Instagram замість Google Maps або Search.


Все менше уваги приділяється дослідженню товарів, і з 2020 року кількість споживачів, які кажуть, що роблять це перед покупкою, зменшилася на 8%.


Пошук натхнення підскочив з 9-го на 6-е місце з 2018 року, обігнавши дослідження продукту в процесі. Ми бачимо, як ця історія також розігрується в пошукових тенденціях Google, і з часом все більше з нас вводять пошук такі терміни, як "ідеї" та "натхнення".


Попри те, що покоління Z частіше купує в Інтернеті, ніж бебі-бумери, вони все рідше описують покупки як головну перевагу Інтернету (25% проти 44%); натомість спільнота й інтереси важать набагато більше (23% проти 10%).


Іншими словами, молодша аудиторія починає свій пошук із цікавості та очікує, що її проведуть крізь веселу кролячу нору нових ідей, а не спрямують до списку брендів чи продуктів.


Багато літніх споживачів, які мають тверді очікування щодо використання Інтернету, продовжуватимуть покладатися на пошукові системи.Як стати "searchable" у 2023 році

TikTok тестує нову функцію пошуку, яка виділяє ключові слова в коментарях і пов’язує їх із результатами. Останнє налаштування LinkedIn пропонує користувачам набагато ширший спектр можливих збігів.


Оскільки ці платформи керуються трендами, брендам потрібно стежити за тим, що є культурно актуальним для їхньої аудиторії, і за запитаннями, які вони ставлять, якщо вони хочуть пробитися крізь шум.


Хештег #lazylazymakeupgirls привернув багато уваги у 2022 році, нагадавши маркетологам, що шанувальники краси жадають хаків, тож не дивно, що т'юторіали Fenty Beauty про контурування, корекції кольору та блотингу влучили в ціль.


Молодші групи все частіше шукають продукти у відеоблогах, мікроблогах і на відеосайтах, і все менше покладаються на традиційні інструменти пошуку.


Ці візуальні результати переконливі, оскільки вони демонструють реальних людей та їхні погляди, це і є потужна якість, яка творить чудеса у світі електронної комерції.


Це також нагадує нам, що брендам не потрібні гучні імена, щоб отримати потрібні реакції або дії, і що споживачі дійсно цінують впливову людину з сусідньої вулиці.Купуй зараз, вирішуй потім

Колись звичайні магазини набагато краще спонукали до імпульсивних покупок, ніж віртуальні, хоча останні дослідження показують, що тепер вони більш-менш рівні.


41% представників покоління Z і міленіалів роблять імпульсивну покупку в Інтернеті кожні 2-3 тижні, а серед щоденних користувачів TikTok – 48%. Для контексту, цей показник падає до 10% серед бебі-бумерів.


Імпульсні покупки не є практичними для літніх споживачів, і багато хто додає сюрпризи в останню хвилину до свого кошика лише тому, що їм хочеться поласувати. Але більше значення мають спеціальні пропозиції та те, чи є у них чітке розуміння використання товару.


Тому реклама в соціальних мережах, спрямована на старші групи, може дозволити собі бути більше зосередженою на продукті чи інформації, більше схожою на те, що ми бачимо в пошукових системах.


Наприклад, сторінка Instagram компанії Colorsmith, яка фокусується на літній людях, наповнений порадами, описами продуктів і письмовими відгуками.Від стрічки просто до ваших дверей

Молоді споживачі купують імпульсивно з ширшого кола причин, як-от рекомендації від їхньої онлайн-спільноти або гнучкі варіанти оплати.


Легкі або швидкі процеси онлайн-оформлення (34%) і кнопки "купити" в соціальних мережах (21%) є поширеними причинами, чому покоління Z і представники міленіалів роблять імпульсивні покупки.


Крім того, у США за останні два роки два з трьох найшвидше зростаючих лідерів онлайн-комерції здійснюють доставлення у той самий день або наступного.


Компанії повинні будувати досвід онлайн-покупок на основі очікувань, які створює сам пошук у соцмережах, встановлюючи умови для динамічної, швидкої та надихаючої пригоди.


144 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page