top of page

Тренди 2023 | Купуй зараз, рятуй планету потім

Тріщини в наративі сталого розвитку споживачів більше не можна ігнорувати, і вони ось-ось стануть ще глибшими та ширшими. GWI, технологічна компанія з аналізу аудиторії, стверджує, що споживачі перевантажені світом, і стійкий розвиток під загрозою. Taker | Maker виділив для вас ключові інсайти та цифри.


Купуй зараз, рятуй планету потім

Люди в цілому передбачувані, а окремі індивіди – ні


Запитайте людину, чи вона піклується про довкілля, і, швидше за все, вона підтвердить. Постійно запитуйте мільйони людей, чи вони дбають про навколишнє середовище, і ви почнете читати між рядків і побачите більші закономірності.


У переважній більшості країн, які відслідковує компанія, зараз менше людей говорять, що допомога навколишньому середовищу є для них важливою, ніж до пандемії. У кожній країні, яку вони відслідковують, кількість людей, які кажуть, що очікують від брендів екологічності, також зменшилася за останні кілька років.Справа не лише економіці


Причиною цієї очевидної екологічної апатії є криза вартості життя. У деяких країнах існує статистично значущий зв’язок між змінами в тому, як люди ставляться до економіки своєї країни чи особистих фінансів, і змінами в тому, наскільки їхнім пріоритетом є допомога довкіллю.


Інфляція завдає шкоди багатьом економікам, і видатки займають більшу частку доходів домогосподарств. Ось чому екологічність у наступному році все більше буде виглядати як розкіш.


Проте звинувачувати лише економіку було б помилкою. Ця тенденція триває понад 2 роки, за цей час у багатьох країнах спостерігалося рекордне накопичення заощаджень.Ціна відкладеного попиту


Постпандемічний відкладений попит був надзвичайно стійким перед обличчям кризи вартості життя. Практично в кожній країні, яку відстежує компанія, кількість людей, які сказали, що вони радше пожертвували б іншими витратами, щоб придбати продукт раніше, постійно зростала між 2 кварталом 2020 року і 2 кварталом 2022 року.


У той же час очікування от брендів бути еко френдлі впали, а також впала готовність споживачів платити більше за еко френдлі продукти. Тож ця "жертва" в деяких випадках, імовірно, і була еко покупкою.Doomscrolling і деглобалізація


З 2020 року інтерес до новин, політики, соціальних питань і поточних подій знизився в понад 90% країн, які відстежує компанія. У ще більшій кількості країн вони спостерігають зростаючу відстороненість від світової спільноти, все менше людей кажуть, що їх цікавить те, що діється у світі.


Сталий розвиток є глобальною проблемою. В економіці уваги сумна реальність полягає в тому, що він повинен конкурувати за розум і увагу, коли багато хто активно відключається від поточних справ і глобального суспільства.226 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page