14355160_1125950097498919_61136400320555

Нікон Р.

РЕЖИСЕР, СЦЕНАРИСТ | КИЇВ

Досвід: 7 років.

Спеціалізація: музичне відео, реклама, фільм.

Закінчив Київський національний університет імені І.К. Карпенко-Карого, спеціальність "режисура телебачення". Член Української кіноакадемії. Один з ініціаторів і активний учасник громадської організації СУК ("Сучасне Українське Кіно"). Його фільми неодноразово брали участь у міжнародних і національних фестивалях.

Нагороди та фестивалі: Скіфський олень за документальний фільм "Обличчя" (2014 року) і спеціальний диплом журі за короткометражний фільм-дебют "Поза зоною" (2018) на Molodist International Film Festival. Script Discovery Award за фільм "Тера" на Cottbus Film Festival 2018, а також участь в Batumi International Art House Film Festival, Odesa International Film Festival, Wiz-Art Film Festival, Cannes Short Film Corner.

Навички: розробка концепції та сценарію для аудіовізуального продукту, зйомка і мізансценування майданчика, робота всередині знімальної групи, художнє і концептуальне рішення при створенні аудіовізуального твору, монтаж.

Клієнти: Odesa International Film Festival, Molodist International Film Festival, Wiz-Art International Film Festival, Стольний Град, IOI Image Oil Invest, СУК.

Суперздатність: робота з акторами, почуття ритму і музики.