top of page
stas-gurenko.png

Стас Г.

РЕЖИСЕР, ОПЕРАТОР | КИЇВ

Досвід: 11 років.

Спеціалізація: реклама, промо, музичні відео, кіно.

Індустрії: шоу-біз, FMCG, ритейл, телеком, недержавні організації, фарма, технології.

Співзасновник продакшн студії Red Glass. Закінчив Global Cinematography Institute. У його портфоліо понад 100 відео. Велику частину часу працює як режисер рекламних відео. Час від часу поєднує режисуру з роботою оператора-постановника. У вільний від реклами час знімає музичні кліпи для улюблених артистів: Бумбокс, Pianoboy, O'Torvald, ViuViu, Dead Boys Girlfriend.

Особливо пишається повнометражним документальним роуд-муві Dustards, який отримав золото на міжнародному кінофестивалі Houston Remi Awards, також був презентований на кіноринку у Каннах і вийшов в український прокат у мережі кінотеатрів Мультиплекс. Крім того, музичне відео для української групи Dead boys girlfriend стало фіналістом Berlin Music Video Awards, а промо-відео для ресторану Steak House було номіновано на фестивалях ADC*UA та International Food Film Festival.

Команда: оператори Олександр Бойко, Ілля Максименко, Дмитро Максименко, Володимир Усик; 1st AD Дзен Євстигнейкін, Дар'я Лукашенко; продакшни Red Glass, Belka Strelka, Cashemere films.

Навички: самурай монтажу, ніндзя хендхелд камери, PPM дзен-буддист.

Клієнти: Borjomi, Моршинська, Nestle, Petcube, Галичина, Lifecell, Rabota.ua, Herbalife, McDonald's, Novus, Нові Продукти.

Суперздатність: Run'n'Gun зйомка, монтаж будь-якої форми та жанру, завжди допрацьовує клієнтські/агентські сценарії.... і ще його люблять коти.

Промо | Novus
Усі категорії
Усі категорії
Портфолио: Стас Г

Nemiroff | Cocktail Promo

Demo | Herbalife Magic Taste All Flavours

bottom of page