top of page
198395204_4195020323949370_1452696751413378106_n.jpeg

Тетяна П.

МОУШН ДИЗАЙНЕРКА, КОНТЕНТ КРЕАТОРКА | КИЇВ

Досвід: 5 років.

Спеціалізація: арт-дирекшн, графічний дизайн, брендінг, моушн дизайн, креатив, 2д анімація.

Індустрії: державні установи, громадські організації, освітні заклади, FMCG, фарма, фінтех, авто.

9 років економічної освіти, науковий ступінь. Курси: School of Visual Communication (Graphic Design, Art Direction), EESAB (Rennes, France), Videosmile (вивчення графічних редакторів та анімації), Superludi (Brand Strategy), Skvot (Creative Direction).

 

Починала працювати графічним дизайнером у продуктовій компанії, пройшла шлях в діджитал агенціях CF Digital та AMS digital від графічного дизайнера до арт-директорка та голови дизайн-відділу. Проте більшість робіт реалізувала самостійно, напряму контактуючи з маркетинг-директорами, власниками бізнесу, головами громадських організацій.

Навички: володіння пакетом графічних редакторів Adobe та редактору анімації Adobe After Effects; Spark AR для створення інстаграм-масок; Tildа Zero Block для створення сайтів, лендингів та немасштабних онлайн-магазинів. Використання креативних технік під час генерування ідей. Створення відео з шейповою анімацією та зі стокових відеоматеріалів: починаючи з генерування ідей, промальовки сторіборду до постпродакшену, монтажу, кольорокорекції та озвучки. Арт-дирекшн фото- і відеозйомки.

Клієнти: Міністерство Культури України, Києво-Могилянська Академія, Centre for Innovation Development, TEDxVechirniy blvd, Danone, YARO, Royal Canin, Polpharma (Боботик та Олідетрим), Moneyveo, DasWely Auto.

Суперздатність: чути замовника, розуміти його проблему, що він насправді має на увазі та на який результат розраховує.

Promo | Pharma
Усі категорії
Усі категорії
bottom of page