top of page

ПРО ПРОЄКТ

Привіт!
Я – Юля Письменна, засновниця онлайн-платформи контент-креаторів Taker | Maker.  Я допомагаю малому і середньому бізнесу формувати проєктні команди та створювати ефективний онлайн-контент швидше і дешевше, ніж агенції та продакшни. 
 

Наші резиденти

Створюють фото, відео, текст і дизайн для соцмедіа, блогів і сайтів. У нашій базі понад 200 креаторів високоякісного контенту, а також діджитал-маркетологи, smm-менеджери, контент-продюсери та таргетологи. Вони співпрацюють дистанційно або як фрілансери на проєктній основі, або надають щомісячний супровід як парт-тайм працівники. 

Наш вибір

Наші експерти, фахівці в креативі, медіа та маркетингу, оцінюють кожне портфоліо, і лише 10% контент-мейкерів отримують доступ до нашої мережі. Ключові критерії, за якими ми відбираємо резидентів: наявність портфоліо, комерційних клієнтів та суперздатності, а саме, що кандидат вміє робити краще за інших, швидка і професійна комунікація, унікальна спеціалізація або навичка і разом з цим багатозадачність.

Наші клієнти

Володіють бізнесом або працюють на малий і середній бізнес. Це підприємці, маркетологи та піарники, smm-менеджери та контент-менеджери. Вони працюють на технологічні компанії, фешн та б'юті бренди, продуктовий ритейл, бізнес консультантів та національних виробників.
 

Наша місія
З'єднувати команду мрії з креативною ідеєю. А креативну ідею з дедлайном і бюджетом. Наші мейкери створюють унікальний контент відповідно брифу. Без затримок. У рамках бюджету.

Наші категорії

Дизайн

Текст

Відео

Фото

Як долучитися

Якщо ви креатор контенту, пройдіть Реєстрацію.
Якщо ви наш клієнт, заповнюйте Бриф.
Буду рада, якщо платформа допоможе вам реалізувати проєкт вашого життя або знайти команду вашої мрії.
 
Юля Письменна
bottom of page