РЕЄСТРАЦІЯ

Вітаємо! Ми раді тебе бачити на цій сторінці!
 
Мене звати Юля і я засновниця Taker | Maker. Це онлайн-платформа контент-креаторів, які створюють фото, відео, текст і дизайн для соцмедіа, блогів і сайтів. Я допомагаю малому і середньому бізнесу формувати проєктні команди та створювати ефективний онлайн-контент швидше і дешевше, ніж агенції та продакшни.
 
Наші клієнти – підприємці, маркетологи та піарники, smm-менеджери та контент-менеджери. Вони працюють на технологічні компанії, фешн та б'юті бренди, продуктовий ритейл, бізнес консультантів та національних виробників.
 
Будь ласка, заповни цю форму. Усі поля в ній обов'язкові, але вона не забере у тебе більше 3-х хвилин. На цьому етапі нам потрібно від тебе лише головне.
Далі всі заявки проходять віртуальний креативний відбір у наших кураторів, експертів з контенту, медіа та маркетингу. Вони уважно вивчать твої роботи на сайтах і у соцмережах, які ти зазначиш у цій формі. Наші критерії: сильне портфоліо, реальні клієнти та унікальна суперсила.

Наразі розмістити портфоліо можна у п'яти категоріях:

 
ФОТО: фотографи, ретушери.
ВІДЕО: відеографи, режисери, оператори, монтажери, сценаристи, стоп-моушн аніматори, моушн дизайнери, 2d-аніматори, 3d-графіки.
ТЕКСТ: копірайтери, райтери, редактори, журналісти, SMM-менеджери та контент-менеджери.
ДИЗАЙН: графічні дизайнери, веб-дизайнери, арт-директори, ілюстратори та колажисти.
ПРОДАКШН: продюсери, проджект-менеджери.
 
Якщо твоєї професії немає в списку, просто напиши нам на pysmenna@gmail.com і ми щось придумаємо! 

Дізнатися більше про Taker | Maker можна у розділі ПРО ПРОЄКТ.

Приєднуйся!
arrow&v
arrow&v

Вітаємо! Ти у нашій базі контактів!

Ох! Щось пішло не так! Спробуй ще раз!