Анастасія Н.

МОУШН-ДИЗАЙНЕРКА | КИЇВ
Досвід: 5 років.
 
Спеціалізація: моушн-дизайн, 2д анімація, 3д анімація, мальована покадрова анімація, пост-продакшн, обробка відео.
 
Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, спеціальність графічний дизайн. Навчалася на курсах в Projector, Pause to Play, School of Visual Communication. 
 
Навички: створення анімаційних роликів від А до Я - починаючи зі сценарію/сторіборду, закінчуючи ілюстраціями, безпосередньо анімацією, та, за необхідності, підбором музики/саунд дизайну та організації озвучування. Пост-продакшн відео: видалення/заміна/додавання об'єктів з відео, кольорокорекція, спецефекти, кеінг. Створення відео для соцмереж. 
 
Досягнення: створила відеоролик, що транслювався як маппінг у Вишгороді на День Святого Миколая на міській раді, створювала рекламу для Google Ads та Google Store.
Клієнти: АВК, Ukrainian International Airlines, Utarel, Google Store, Google Ads, Inkerman, Nivea, L’Oreal, Smile, Brocard, Ecomilk, Фрекен Бок, Kotex, Small Talking, Coffee Is, Petit Tresor, Beyond Meat, Уютний Квартал, GoodFood, Kvitna, Redford, Iknow, Шаговита, TikTok, Нефтегаз Україна, Печена Картопля, Beikush Winery, Goosucc, Peremoga space, Pedigree, Cyclex, IGMA, Regenerate, Nomad Family, Альфа Страхування, GeoZilla, Genesis, Cinema Citi, TerraBiotec, Grace tea. 
 
Суперздатність: оперативно виконувати задачі, працювати над декількома проєктами паралельно без втрати якості.