top of page

Кейс: моушн відео для Fixgerald

Оновлено: 14 лют.

Бриф: створити моушн відео у форматі експлейнера для онлайн сервісу з перевірки на плагіат Fixgerald.


Моушн відео у форматі експлейнера для онлайн сервісу з перевірки на плагіат Fixgerald

Fixgerald це веб-сервіс для виявлення плагіату, який не лише допомагає користувачам знаходити будь-які випадки неправомірного використання інформації, але й автоматично виправляє граматичні помилки у їх документах.


Маркетолог сервісу звернувся до Taker | Maker зі сценарієм та референсами з запитом зробити 2-хвилинний експлейнер для свого ютюб-каналу. Мета докладно пояснити аудиторії, що таке плагіат, як його уникнути, легко виправити та переформатувати текст за допомогою Fixgerald.


Наталя, маркетинг менеджерка Fixgerald:

"Fixgerald це не тільки інструмент для виявлення плагіату. Наша задача  не просто прорекламувати сервіс, а дати потенційним користувачам цінну та корисну інформацію, щоб зробити процес виправлення плагіату більш ефективним. Наш експлейнер вийшов інформативним і стильним, він точно надихне наших користувачів на нові звернення до сервісу".


Тетяна, моушн дизайнерка Taker | Maker:

"Працюючи над експлейнером для Fixgerald, я прагнула, щоб відео не тільки інформувало, але і надавало глядачам додатковий заряд енергії та натхнення. У моушн відео мені вдалося емоційно розкрити переваги Fixgerald, передати відчуття легкості та впевненості у текстах, яке виникає у користувача під час користування".Зв'язатися з цією моушн дизайнеркою і запросити на проєкт – пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com 

76 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page