top of page

Кейс: лого для кав'ярні в Італії

Завдання: розробити концепт логотипу для кав'ярні третьої хвилі та адаптувати його під різні носії / матеріали.

Лого для кав'ярні в Італії

Кав'ярні третьої хвилі – це заклади, де на першому місці висока якість продукту й розвиток самої культури споживання кави. Тут до кави ставляться як до продукту зі своїм характером. Для кожного гостя досвідчений бариста індивідуально запропонує напій з урахуванням його побажань.


Клієнт звернувся до платформи з двома креативними ідеями, на основі яких дизайнер мав запропонувати 2 різні концепції логотипу. Логотип мав виглядати модно і сучасно, лаконічно, але яскраво, емоційно водночас. Він мав швидко зчитуватися як на маленьких розмірах, так і гарно дивитися на вітрині.


Taker | Maker запропонував двох дизайнерів з відповідним досвідом і портфоліо, а також провів первинні переговори щодо умов співпраці. Після тестового завдання клієнт далі продовжив роботу з одним з дизайнерів.


Франческа Россі, засновниця кав'ярні:

Величезна перевага роботи з платформою – це великий пул експертів. Вивчивши бриф, менеджери платформи відразу пропонують креаторів, що впораються з поставленим завдання. Так сталося з нами. Попри те, що у проєкту було дві різні за концепцією назви і ми хотіли подивитися, яка з них буде цікавішою у зв'язці зі знаком, дизайнер з ентузіазмом працював над обома.


Особливо хочеться відзначити проактивність та залученість дизайнера до проєкту. Завдяки своєму досвіду і тому, що Кирило тонко відчуває культурний контекст і за межами країни, він часто пропонував рішення, які виходили за рамки розробки логотипу. Ми справді залишилися задоволені роботою з платформою.


Зв'язатися з цим дизайнером і запросити на проєкт – пишіть Юлі Письменній, pysmenna@gmail.com40 переглядів

תגובות


bottom of page