top of page

Motion design: ефективна анімація для бізнесу

Оновлено: 1 бер. 2023 р.

Motion design – це галузь дизайну, пов'язана зі створенням анімованого контенту: від анімації логотипів і титрів до створення рекламних роликів і відеопрезентацій. Багато хто вважає, що motion design є мистецтвом, адже його мета – передати емоції та враження глядачу через рух і візуальні ефекти. Тому все більше і більше компаній зосереджують велику частину своїх зусиль на виробництві якісних анімованих роликів, адже це дає змогу за максимально короткий час "зачепити" глядача, утримувати його увагу, збільшувати конверсію та продажі.


Motion design: як створити ефективну анімацію для вашого бізнесу

Яким може бути motion?

Анімовані банери, інтерактивні оголошення та відеореклама в соцмережах – це приклади того, як motion design може допомогти брендам привернути увагу своєї аудиторії.


Створення відео для соцмереж є одним з найбільш ефективних способів використання motion design у маркетингу. Короткі відеоролики, створені за допомогою motion design, можуть запам'ятовуватися та привертати більше уваги, ніж статичні зображення. Бренди використовують ці відеоролики для реклами своїх продуктів, запуску акцій та залучення нових клієнтів.


Крім того, motion design може використовуватися для створення анімованих логотипів, які легко впізнати та запам'ятати. Анімований логотип не тільки збільшує впізнаваність бренду, але й створює його більш динамічний та сучасний образ.


Motion design також може допомогти в створенні більш зрозумілих та доступних інфографік та презентацій. Анімація здатна допомогти брендам пояснювати складні поняття та процеси, використовуючи прості та наочні візуальні ефекти й образи.


В цілому, motion design є ефективним інструментом для брендів, які хочуть привернути увагу та запам'ятатися своїй аудиторії. Ця техніка допомагає створювати привабливий та залучаючий контент, який може захопити глядачів та призвести до збільшення конверсії та продажів.Хто стоїть за motion design?

Моушн-дизайнер – це спеціаліст, який створює анімаційний контент, а саме анімовану 2D- та 3D-графіку, такий як рекламні відеоролики, відеокліпи, інфографіка, анімаційні логотипи, рекламні банери тощо. Успішний моушн-дизайнер має володіти рядом навичок, які необхідні для ефективної роботи, ті самі hard і soft skills.


Основні hard skills моушн-дизайнера

Інструменти: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Flash є основними інструментами для створення анімаційного контенту.

Анімація: розуміння основ анімації, таких як кі фреймс, інтерполяція, рух, синхронізація, ефекти та інші, що дозволяє створювати більш реалістичну та динамічну анімацію.

Графічний дизайн: знання основ графічного дизайну, таких як композиція, колористика (теорія кольору), типографіка (шрифти та оформлення тексту), інші графічні елементи.

Звуковий дизайн: розуміння основ звукового дизайну, як використовувати звук для створення настрою та підсилення ефекту анімації.

Сторітелінг: знання сценарного планування та сторітелінгу, як розповісти історію через анімаційний контент.Поза технічними знаннями, моушн-дизайнер повинен мати і розвинуті soft skills, що допоможуть йому ефективно працювати в команді та взаємодіяти з клієнтами.


Основні soft skills моушн-дизайнера

Креативність: здатність придумувати нові ідеї, варіювати композиції, колірні схеми та інші елементи.

Комунікативність: високі комунікативні навички, що дозволяють ефективно спілкуватися з командою, клієнтами та іншими учасниками процесу.

Аналітичні навички: розуміти бізнес-потреби клієнта та враховувати дані в процесі створення контенту.

Стресостійкість: здатність працювати в умовах підвищеної напруги та стресу, бо терміни та вимоги можуть бути досить жорсткими.

Організованість: бути організованим та дисциплінованим, що допоможе керувати часом та завданнями ефективніше.

Адаптивність: здатність пристосовуватися до нових технологій, трендів та вимог ринку, щоб забезпечувати конкурентоспроможність своєї роботи.Як знайти ідеального моушн-дизайнера?

Обираючи моушн-дизайнера для свого проєкту, варто враховувати наступні критерії.


Портфоліо: перегляньте портфоліо потенційного моушн-дизайнера, щоб оцінити його рівень професійної майстерності та досвіду роботи.

Досвід: перевірте, скільки років досвіду має моушн-дизайнер та які проєкти він вже реалізував.

Інструменти: переконайтеся, що моушн-дизайнер володіє необхідними технічними навичками, інструментами для створення анімації.

Комунікація: важливо враховувати, як добре моушн-дизайнер спілкується та взаємодіє з вами та іншими членами команди.

Розуміння бізнесу: переконайтеся, що моушн-дизайнер розуміє бізнес-потреби та маркетингові цілі вашого проєкту.

Цінова політика: порівняйте ціни та умови співпраці різних моушн-дизайнерів, щоб знайти варіант, який відповідає вашому бюджету та потребам.

Рекомендації: перегляньте відгуки та рекомендації про моушн-дизайнера від інших клієнтів, щоб дізнатися більше про його роботу та репутацію.Найкраще обрати моушн-дизайнера, який має досвід роботи зі схожими проєктами та розуміє ваші потреби та бізнес-цілі. Важливо також встановити з ним чіткі та реалістичні терміни та умови співпраці. Саме таким чином команда Taker | Maker і обирає моушн-дизайнерів на платформу і під проєкти наших клієнтів.


Топ-5 креаторів Taker | Maker, які працюють з моушн


Алекс Л.

Досвід: 15 років.

Спеціалізація: бренд айдентика, графічний дизайн, 2d анімація, ілюстрація, моушн дизайн, 3d графіка, пакування, стікер паки, креативні рішення для багатоканальних кампаній, кі віжуали.

Індустрії: FMCG, телеком, фінанси, гемблінг, тютюнові девайси.

Навички: зйомки реклами і музичних відео, написання сценаріїв до відеороликів, анімація інтерфейсу сайту, інтеграція брендів у подію, створення 3d візуалізацій.


Анастасія Н.

Досвід: 6 років.

Спеціалізація: моушн-дизайн, 2д анімація, 3д анімація, мальована покадрова анімація, пост-продакшн, обробка відео.

Навички: створення анімаційних роликів від А до Я - починаючи зі сценарію/сторіборду, закінчуючи ілюстраціями, безпосередньо анімацією, та, за необхідності, підбором музики/саунд дизайну та організації озвучування.


Ден С.

Досвід: 10 років.

Спеціалізація: реклама, промо, корпоративне відео, анімація.

Індустрії: FMCG, фарма, побутова техніка, культура, іграшки, тревел.

Навички: постановка, зйомка, монтаж, моушн дизайн, анімація.


Павло Б.

Досвід: 15 років.

Спеціалізація: айдентика, 2D ілюстрація, 3D графіка, пакування, вебдизайн, motion графіка, дизайн книг, арт.

Індустрії: FMCG, індустріальні події, фестивалі, артпроєкти.

Навички: візуальні та маркетингові комунікації, креативна концепція, арт дирекшн, ілюстрація, діджитал маркетинг, онлайн реклама, леттерінг.


Тетяна П.

Досвід: 5 років.

Спеціалізація: арт-дирекшн, графічний дизайн, брендінг, моушн дизайн, креатив, 2д анімація.

Індустрії: державні установи, громадські організації, освітні заклади, FMCG, фарма, фінтех, авто.

Навички: створення відео з шейповою анімацією та зі стокових відеоматеріалів: починаючи з генерування ідей, промальовки сторіборду до постпродакшену, монтажу, кольорокорекції та озвучки.

49 переглядів

Comments


bottom of page